Instagram record – because we all eat with our eyes, don’t we?

 

Another milestone has been reached with over 10k likes under a single Instagram picture! Wow, this is BIG and I am totally amazed. It makes me think that no matter what, we all love to eat. The more pretty food, the better – after all – we do eat with our eyes, don’t we? I want to THANK YOU for your growing support and all your likes and comments (there are almost 200 comments under the record image too – it was quite a challenge to answer all of you). I am still trying to “stay present” on the Instagram as much as possible, respond and answer your private messages, as good and as quick as I can. I will do my best to deliver you more food love (or – foodporn) to brighten and inspire your everyday. Instagram is perfect for it!

 

Instagramowy rekord – bo wszyscy jemy oczami

Za mną kolejny krok milowy i ponad 10 tys “lajków” pod pojedynczym zdjęciem na IG. O matko! Jestem niezmiernie szczęśliwa. Myślę też, że ten rekord pokazuje, że przede wszystkim najbardziej lubimy…jeść. Im ładniejsze danie – tym lepiej – w końcu nie od dziś wiadomo, że jemy oczami. Bardzo Wam DZIĘKUJĘ za Wasze rosnące wsparcie, polubienia i komentarze (pod wspomnianym zdjęciem jest ich prawie 200!). Nieustannie staram się być jak najczęściej obecna na Instagramie, aby odpowiadać na Wasze komentarze i prywatne wiadomości. I tak jak do tej pory dalej będę się starała dostarczać Wam jak najwięcej kulinarnych inspiracji, a Instagram jest do tego idealnym miejscem.

 

 

 

instagram record | My Full House Scandinavian and Lifestyle Blog

instagram record | My Full House Scandinavian and Lifestyle Blog

instagram record | My Full House Scandinavian and Lifestyle Blog
? Kasia Rutkowiak / My Full House

 

ps. The jar holds overnight oats (soaked in almond milk) and fruit – both fresh and frozen

W słoiczku znajduje się “nocna owsianka” (na mleku migdałowym) i owoce – świeże i mrożone.

 

Share:

4 Comments

 1. Annika
  17/05/2016 / 3:35 PM

  Congratulations! Well done and well deserved!

 2. Marta
  17/05/2016 / 6:22 PM

  Od dłuższego czasu widuję mrożone owoce na zdjęciach kulinarnych – jakie owoce mrozisz? Jak szybko po wyjęciu z zamrażarki nadają się do jedzenia?
  A zdjęcie na insta super – należy się i 20k! Miłego popołudnia :)

  • 17/05/2016 / 7:03 PM

   Ja zaczęłam mrozić zaraz po przyniesieniu do domu wszystkie maliny, jagody i jeżyny. Wcześniej niestety wiele owoców wyrzucałam, bo jadłam tylko kilka, a reszta szybko się psuła. Teraz nie wyrzucam już nic :) Dodatkowo, oszronione pięknie prezentują się na zdjęciach. Same plusy :)
   Jagody i maliny jemy kilka minut po wyjęciu z zamrażarki, jeżyny potrzebują kwadransa.
   Dziękuję! Miłego wieczoru :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *