dad

 

 

It’s Father’s Day in Poland today. I am lucky to have a wonderful Dad – good, wise and respecting other people. He has taught me so much, supported me when life was tough, showed me that admitting your mistakes gives you strength, and all the good comes back when we least expect it. Together with Mom they have created a wonderful home for me and my sister, filled with warmth and love.

A home we want to come back to.

 

 

Tatko

 

Dziś Dzień Ojca.. Mam wielkie szczęście – Mój Tatko jest cudownym człowiekiem – mądrym, dobrym, pełnym szacunku dla innych.

Nauczył mnie tak wiele, jak mógł wspierał w trudnych chwilach, pokazał, że przyznanie się do błędów daje siłę, a dobro wraca do nas kiedy się tego najmniej spodziewamy. Wspólnie z Mamą stworzył mi i mojej Siostrze cudowny dom, pełen ciepła i miłości. Dom, do którego chcemy wracać.

 

 

 

 

tata

tata-6

tata-4

 

 

Love you Daddy, love you both!

 

 

Follow:
Share:

5 Comments

 1. 23/06/2015 / 11:10 AM

  Zdrówka dla Taty :-)
  Nic się nie zmienił przez te lata…

 2. 23/06/2015 / 11:18 AM

  Kasiu,
  Ja brak taty odczuwam szczególnie w tym dniu. Też był ciepłym i wrażliwym człowiekiem ale niestety nie dane mu było doczekać czasu kiedy się usamodzielnię. Ciesz się chwilami spędzonymi z Rodzicami jak najdłużej, miłego dnia dla Ciebie ;-)

 3. Asia G.
  23/06/2015 / 4:29 PM

  Twoi rodzice wyglądają na ciepłych i bardzo serdecznych ludzi, to cudownie mieć takich rodziców. Ja też podziwiam mojego tatę, mimo swoich 76 lat nie usiedzi w miejscu i ma wiele zainteresowań. Bardzo się boję, że niedługo może go zabraknąć.

 4. Kim B.
  23/06/2015 / 8:26 PM

  Such beauty and joy in your parents.

 5. 23/06/2015 / 10:42 PM

  Takie ciepło i miłość od nich bije, Sto lat dla wszystkich prawdziwych ojców :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *