about me

 

Image: Michał Radwański

 

My name is Kasia Rutkowiak, I was born in Gdańsk, Poland.
I spent the majority of my grown up life in Denmark, where my lovely children were born and where I fell in love with the Scandinavian lifestyle and design. In September 2014 I moved back to Poland and decided to create our Polish-Scandinavian home in Warsaw.
My Full House blog shows all that daily inspires me. I write about the recent news as well as the design icons from Scandinavian brands, I show my ways to arrange the living space with plenty of flowers and – being a food lover – I also share my recipes.

My pictures and articles has been published in several magazines (cover and leading article in one of Poland’s biggest interior magazines “M jak Mieszkanie” with a series of follow up articles in my column, features in “Cztery kąty”, “Czas na Wnętrze”, “IKEA Family Live Magazine”)
When I am not blogging, I surely am at my  Instagram account @my_full_house, posting everyday images from our home and life.

You can get more information about me and my work at: Nordique,  Bolig Magasinet, Skandinavisk or Elle Decor

 

 

 

Nazywam się Kasia Rutkowiak, z pochodzenia jestem Gdańszczanką, ale zdecydowaną większość dorosłego życia spędziłam w Danii, gdzie na świat przyszła trójka moich dzieci, a ja zakochałam się w skandynawskim stylu – tak we wnętrzach jak i w sposobie życia. Jesienią 2014 roku wróciłam do Polski, aby zamieszkać w Warszawie i stworzyć w niej polsko-skandynawski dom.

Na blogu opisuję i pokazuję wszystko to co mnie urzeka oraz inspiruje. Przedstawiam skandynawskie nowinki wnętrzarskie, moje codzienne aranżacje domowej przestrzeni, ciekawe pomysły na urządzenie skandynawskich domów i mieszkań, a ponieważ uwielbiam jeść – dzielę się także wypróbowanymi przepisami.

Oprócz bloga najczęściej “bywam” na moim Instagramie – @my_full_house

Wiosną 2016 roku w magazynie “M jak Mieszkanie” ukazał się obszerny felieton ze zdjęciami naszego mieszkania, po którym miałam przyjemność publikacji serii artykułów ze skandynawskimi inspiracjami. Inne publikacje z moim udziałem ukazywały się w magazynach takich jak “Cztery Kąty”, “Viva Mama”, “Czas na Wnetrze”, czy “IKEA Family Live Magazine”.

Więcej o mnie poczytać możecie w wywiadzie dla Onetu (tutaj), jak też w publikacjach internetowych: Nordique,  Live Snap Blog, Decordots,  Bolig Magasinet, Skandinavisk czy Elle Decor