Bolig Magasinet interview

 

Some days ago I was contacted by Malene from Bolig Magasinet – a very popular Danish interior magazine and web portal. She wrote to me with a happy news – Bolig Magasinet decided to reward my Instagram account with a weekly prize and an interview. It was published last Saturday and came to mailboxes of all Bolig Magasinet subscribers as well. It goes without saying that I was more than happy for the interview and feature. I have been a huge fan of Bolig Magasinet for many years and it means so much to me to get noticed. I am truly grateful!

The interview (in Danish) can be found right here. I would like to thank Malene and Bolig Magasinet for the opportunity to introduce My Full House to its readers!

 

Wywiad dla Bolig Magasinet

 

Kilka dni temu napisała do mnie Malene – redaktorka bardzo popularnego duńskiego portalu i magazynu wnętrzarskiego Bolig Magasinet. Malene miała dla mnie bardzo miłą wiadomość, gdyż redakcja postanowiła nagrodzić mnie wywiadem w cotygodniowym cyklu o najlepszych kontach na Instagramie. Wywiad pojawił się na stronie Bolig Magasinet w sobotę rano, a wraz z newsletterem został rozesłany do wielu czytelników w całej Danii. Czuję się bardzo wyróżniona, gdyż od lat jestem fanką Bolig Magasinet. Wyróżnienie ze strony takiego portalu z Danii to dla mnie wielka radość.

Artykuł (po duńsku) można przeczytać tutaj.

 

 

 

 

Bolig Magasinet | My Full House

 

Share:

10 Comments

 1. Ellie
  19/09/2017 / 8:38 AM

  Congratulations! Well deserved :)

 2. Monika Kot
  19/09/2017 / 9:22 AM

  Nie rozumiem ani słowa z tej publikacji ale szczerze gratuluję! To musi być super uczucie, a wyróżnienie jest bardzo zasłużone. Pozdrawiam Monika

 3. Solka
  19/09/2017 / 11:42 AM

  BRAWO Kasia!

 4. Camille
  19/09/2017 / 3:41 PM

  Tillykke! Så godt gået!

 5. louise
  19/09/2017 / 9:40 PM

  Tillykke Kasia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *