Urban Guide – new project in cooperation with Label Magazine and BMW

 

A couple of months ago, I was invited to take part in a new project initiated by Label Magazine in cooperation with BMW, called “Urban Guide”. The meaning of the UG is to show interesting, inviting, nicely designed places all around Poland and create a guide for anyone seeking inspiration on shops, cafes, restaurants or cultural spots, but also everyday places that we think are worth visiting. So here are my places in Warsaw – feel free to see and read about them right here.

 

Urban Guide – nowy projekt we współpracy z Label Magazine i BMW

Parę miesięcy temu zostałam zaproszona przez Label Magazine do współpracy nad projektem Urban Guide, realizowanym wspólnie z BMW. Zadaniem UG jest pokazanie ciekawych, nietuzinkowych, dobrze urządzonych i godnych polecenia miejsc na mapie Polski, widzianych oczyma ambasadorów miast. Moim zadaniem było pokazanie kilku miejsc na mapie Warszawy (oraz okolic), a efekt naszej współpracy możecie od dziś zobaczyć na stronie Urban Guide – pod tym linkiem.

W ramach projektu miałam przyjemność przez kilka dni poruszać się po mieście i okolicach elektrycznym BMWi3 i muszę Wam powiedzieć, że frajda z jazdy jest nieprzeciętna, a samochód świetny. Zupełnie nie tego (przyspieszenia) spodziewałam się po jego dość niepozornym wyglądzie ;)

Jeśli chodzi o sam przewodnik, w innych miastach, na spacer po ciekawych miejscach zabiorą Was – Paulina Kolondra (Wrocław), Anna Orska (Poznań), Ola Piątek (Kraków) oraz Patryk Hardziej i Oskar Podolski (Trójmiasto).
Z biegiem czasu na stronie Urban Guide będzie się pojawiało coraz więcej miejsc wartych zobaczenia, więc serdecznie zapraszam Was do śledzenia tego subiektywnego przewodnika.

 

 

Urban Guide - new project in cooperation with Label Magazine and BMW | www.my-full-house.com | Top Scandinavian Interior and Lifestyle Blog

 

 

Share:

4 Comments

 1. Githa Pedersen
  25/10/2016 / 9:55 PM

  Tillykke med UrbanGuide .??Utroligt flot og inspirererende ..?Jeg f?r straks lyst til at tage til Polen og opleve det hele . ? Og fed bil i ?vrigt ?Er det din ? ?

 2. Weronika
  26/10/2016 / 8:08 AM

  Super przewodnik! Osobiście znam (i lubię) Nabo, choć bywamy tam za rzadko. Twoje zdjęcia zachęciły nas z mężem do tego, aby w weekend zabrać dzieciaki na śniadanie. Nie wiedziałam, ze to “Sasiad” ale teraz wszystko mi się składa w całość ;) Z chęcią wypróbujemy pozostałe adresy. Pozdrawiam serdecznie

 3. Dominika
  26/10/2016 / 10:32 AM

  Świetnie wyszło Kasiu! Jak będę w Warszawie, będę wiedziała gdzie podjechać i co zobaczyć. Fajnie, że polecasz miejsca w których można zjeść coś dobrego (i ładnego). Jest masa restauracji w których można się naciąć – tu nie ma takiego ryzyka i tym chętniej spróbujemy! Pozdrawiam, Domi

 4. Olga
  26/10/2016 / 1:24 PM

  Bardzo ciekawy przewodnik-tez chetnie wypróbujemy wskazane przez Ciebie miejsca! Aż mi sie jesc zachciało po obejrzeniu zdjec sushi-cudne!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *