Winter instagram update

 

It’s been a while since I did any blog Instagram update. My Instagram account is the place where you can “find me” throughout most of the days. I have grown so attached to it that I cannot even remember how it was to live without. Most of my Instagram pictures, as usual, are about everyday moments. I try to do my best to answer all your comments, questions and private messages, which can be tough sometimes. So please forgive me if I don’t make it on time…
I am incredibly happy to see more and more followers coming and wish I could say “hello and welcome” to each and every single one of you, but that’s just not possible. Still, I hope that you enjoy stopping by!

And to all of you who do not know my Instagram account – you can find right here.

See you on Instagram, I hope! Have a nice Thursday!

 

Instagram – zimowy update

 

Już od dłuższego czasu nie pisałam nic o Instagramie, który nieustannie rośnie, ku mojej wielkiej radości. To właśnie tam można mnie “spotkać” prawie codziennie i juz ie pamiętam jak wyglądały moje dni, kiedy nie było Instagrama. Większość zdjęć na moim koncie ukazuje codzienne chwile – kwiaty, jedzenie, kadry z naszego domu. Staram się odpowiadać na Wasze wiadomości, pytania i komentarze, choć nie zawsze jest to możliwe, wybaczcie.
Bardzo cieszy mnie to iż jest coraz więcej ludzi, którym podobają się nasze Instagramowe obrazki i bardzo chciałabym powitać każdą nową osobę decdującą się śledzić codzienne kadry z mojego pełnego domu.

Jeśli jednak jeszcze nie znacie instagramu @my_full_house – zapraszam tutaj.

I na koniec – kwestia ogłoszeń :) Bardzo często mnie pytacie czy nie będę sprzedawać tego, czy tamtego, a moja odpowiedź zawsze jest ta sama – jeśli cokolwiek decyduję się sprzedać, informację o tym najprędzej znajdziecie na profilu przeznaczonym właśnie do tego celu, czyli tutaj. Ponieważ posty na tym profilu pojawiają się rzadko, najlepiej włączyć subskrypcje w aplikacji. Wtedy niczego nie przegapicie :)

To jak? Widzimy się dziś na Insta? ;) Miłego czwartku!

 

 

Winter Instagram of @my_full_house | www.my-full-house.com | Top Scandinavian Blog? Kasia Rutkowiak / My Full House

 

 

Share:

6 Comments

 1. PeLa
  09/02/2017 / 10:03 AM

  Ależ piękny ten Twój instagram! Oczu oderwać nie można

 2. Maj
  09/02/2017 / 10:45 AM

  Lovely account Kasia. I am such a big fan of your photography, don’t stop to inspire! Maj

 3. Paulina
  09/02/2017 / 1:11 PM

  Choćbym i na rzęsach stanęła to nie uda mi sie zrobić choćby jednego zdjęcia podobnego do Twoich. Piękne! Uwielbiam Twój Instagram!

 4. Mille
  09/02/2017 / 10:40 PM

  I love your pictures and can’t get enough of your blog and Instagram. Thank you for All the inspiration!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *