Visiting Radio Zet

 

Yesterday one of Poland’s top radio stations, Radio Zet, broadcasted an interview with me. It was a great experience to be a guest of a wonderful host, Marzena Chełminiak and talk about the blog, Scandinavian Christmas traditions, food, my memories and all that I miss here in Poland. I am so happy to see the Scandinavian trend evolving and getting stronger outside the Scandinavia. I am proud to be an ambassador of Scandinavian trends, design and lifestyle in my home country. It’s a great feeling!

Wishing you a great Sunday!

 

Z wizytą u Marzeny Chełminiak w Radio Zet

Parę dni temu miałam wielką przyjemność gościć w Radio Zet. Bycie gościem Marzeny Chełminiak w Jej programie “Życie jak Marzenie” to ogromna radość, szczególnie, że nasza rozmowa kręciła się wokół tego co kocham – Skandynawii. Rozmawiałyśmy o świątecznych zwyczajach Skandynawów, potrawach, blogu i jego historii. Niezmiernie cieszy mnie coraz większa moda na Skandynawię, jej kuchnię, design i spojrzenie na świat, które ogarnia wiele pozaskandynawskich krajów, w tym Polskę. Jestem szczęśliwa i dumna, że mogę być ambasadorem skandynawskiego stylu życia w moim kraju.

Chciałabym niezmiernie podziękować Marzenie za zaproszenie, a Was (jeśli nie mieliście okazji posłuchać “na żywo”) zachęcić do posłuchania naszej rozmowy w kilku “odcinkach”, które znajdziecie pod tym linkiem.

Miłej niedzieli Kochani!

 

 

Z wizytą u Marzeny Chełminiak w Radio Zet | www.my-full-house.com | Top Scandinavian Blog

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *