The Kinfolk Entrepreneur – fall reading

 

A little while ago Kinfolk came with its long time awaited book. “The Kinfolk Entrepreneur – Ideas for Meaningful Work” is Kinfolk’s third book publication (after “Table” and “Home”). In the “Entrepreneur” we get to meet 40 creative people running they own businesses and hear their stories. They share their experiences from a very personal point of view and they are living proofs that disappointment and defeat has huge motivating power. No sky is the limit when you have passion for what you do and are willing to work hard for it. The book also includes tips and advice for readers looking for more balanced and satisfying life.

I have only started reading it and I cannot wait to continue. It looks as if the Kinfolk Entrepreneur was worth the wait.

 

Jesienne czytanie – Kinfolk Entrepeneur (i nie tylko)

 

Całkiem niedawno wydawnictwo Kinfolk wypuściło na rynek najnowszą książkę.
“The Kinfolk Entrepreneur – Ideas for Meaningful Work” – to trzecia książkowa pozycja Kinfolk, po “Table” i “Home”. W książce poznajemy czterdzieścoro kreatywnych ludzi i ich historie opowiedziane z osobistego punktu widzenia. Możemy przeczytać o tym jak porażka daje się przekuć w sukces i o tym, że każde marzenie można zrealizować, jeśli się kocha to co się robi i jest się gotowym ciężko pracować. Jest tu także wiele cennych rad dla wszystkich, którym zależy na bardziej harmonijnym i satysfakcjonujacym sposobie życia.

Dopiero zaczęłam lekturę, ale już bardzo mi się podoba – warto było czekać.

 

 

The Kinfolk Entrepeneur - fall reading | www.my-full-house.com

The Kinfolk Entrepeneur - fall reading | www.my-full-house.com

The Kinfolk Entrepeneur - fall reading | www.my-full-house.com

 

 

And below a couple more books – in Polish (for a change).

 

Skoro piszę o lekturze na jesień – mam jeszcze dwie propozycje w rodzimym języku.
Pierwszą z nich jest Homebook Design Vol.4 – pięknie wydany, niezwykle ciekawy album dla pasjonatów designu oraz wszystkich zainteresowanych urządzaniem wnętrz. Jedna z lepszych i ciekawszych pozycji na rynku. Skarbnica wiedzy i dobrych wnętrzarskich adresów. Jak dla mnie obowiązkowy.

 

 

The Kinfolk Entrepeneur - fall reading | www.my-full-house.com

 

 

Zaś na sam koniec, na wieczory pod kocem lub leniwe weekendowe poranki, polecam Wam książkę Agnieszki (czyli Polki z bloga Mrs. Polka Dot).
Suma Drobnych Radości to w lekki sposób napisana, bogato ilustrowana książka o tym co w życiu najważniejsze. O tym, że warto być sobą. Że warto dostrzegać innych. Że warto być razem. Serdecznie polecam :)

 

 

The Kinfolk Entrepeneur - fall reading | www.my-full-house.com

The Kinfolk Entrepeneur - fall reading | www.my-full-house.comCopyright: Kasia Rutkowiak | My Full House

 

Share:

5 Comments

 1. Asia
  26/10/2017 / 9:54 AM

  Kinfolk mam na swojej liście, zamówię niebawem. Homebooka nie znam, ale z pewnością kupię, zaś książkę Polki mam i juz przeczytałam :) Miłego dnia Kasiu

 2. Majken
  26/10/2017 / 10:52 AM

  Need to get my hands on the new Kinfolk soon! Have a good, headache free day Kasia :)

 3. Sandra
  26/10/2017 / 5:45 PM

  Need to get it, I just don’t have the time for shopping these days. Those Polish books look interesting as well and I love your pictures (:

 4. Kaja
  26/10/2017 / 11:27 PM

  Homebook świetny, ale druga polskojęzyczna pozycja mnie nie zachwyciła ;) Kinfolk już zamówiłam w księgarni, razem z Kitchen Culture. Będzie co robić wieczorami.

 5. Meg
  29/10/2017 / 8:10 PM

  Need to get that book :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *