My new favorite bedding

 

Last week, despite having a cold, I spent 2 days at Warsaw Home interior fair. I visited many interestig stands, which I did show you on my Insta Stories. I saw some well known brands, as well as some new ones. An event like this always leaves me filled with plenty of inspiration.

While walking around, I stumbled upon a little but very cosy stand with linen bedding by a small Polish brand so linen!. I fell in love with the quality of their products and had to order a linen bedding set for our home right away. It was custom made with the speed of light and came in a beautiful box. I have just put it on, and it almost feels like we got a whole new bedroom. I went for a Natural and True Gray mix. Linen fabric is thick and oh so beautiful and I cannot wait for tonight!

Do you like linen bedding?

 

Moja nowa ulubiona pościel od so linen!

 

W zeszłym tygodniu, mimo przeziębienia, wybrałam się na targi Warsaw Home. Odwiedziłam wiele pięknych stoisk, bardziej i mniej znanych marek, co mogliście zobaczyć na Insta Stories. Tego typu wydarzenia są zawsze wielką inspiracją.

Kiedy tak sobie chodziłam (w tę i z powrotem, wiele razy, robiąc dziesiątki kilometrów ;)), natknęłam się na niewielkie stoisko polskiej marki so linen! produkującej artykuły z lnu. Zachwyciła mnie jakość pościeli, zasłon i lnianych dodatków i od razu zapragnęłam mieć zestaw pościeli w naszym domu. Zamówiłam więc pościel, która z prędkością światła została uszyta na miarę, w wybranym przeze mnie zestawie kolorystycznym. Zdecydowałam się na połączenie lnu w kolorze Natural z piękną szarością True Gray. Całość przyszła zapakowana w ładny karton, a ja od razu zabrałam się za zakładanie nowej pościeli. Len jest gruby, fantastyczny w dotyku, a pościel uszyta z dbałością o detale. Wygląda pięknie i czuję się tak, jakbym miała nową sypialnię. Aż się nie mogę doczekać wieczoru!

Lubicie lnianą pościel?

 

 

Moja nowa ulubiona pościel od so linen! | www.my-full-house.com

Moja nowa ulubiona pościel od so linen! | www.my-full-house.com

copyright Kasia Rutkowiak | My Full House | any unauthorised use prohibited

 

Share:

6 Comments

 1. Kim
  09/10/2018 / 11:14 AM

  Beautiful! I love the color combo

 2. Kamila
  09/10/2018 / 2:23 PM

  Przepiekna pościel!

 3. Amanda
  10/10/2018 / 8:00 AM

  So beautiful Kasia! There’s nothing better than natural bedding :)

 4. Marta
  10/10/2018 / 10:01 AM

  Idealnie! Do tego ten marmurowy wazon o którym marzę! Bajka! Spij dobrze w nowej pięknej pościeli Kasiu

 5. Mia
  15/10/2018 / 8:55 PM

  Beautiful!

 6. Emilia
  16/10/2018 / 3:07 PM

  Przepiekna posciel! Mam jeszcze pytanie o wazon – gdzie taki dostanę?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *