Beautiful Sunday

 

Waking up on Sunday, when I have no work scheduled and kids are playing quietly is one of my favorite moments of life. Funny how little a (working) mother needs. If that wasn’t enough, there are more nice things coming up today. A family gathering, maybe a walk in a park. But first coffee, magazine and some extra care. I am currently going through acid treatments to freshen up my skin and I need all the moisture I can get. I am trying out a new Hydra Beauty line from CHANEL. And once all the unpleasant treatments are done, I promissed myself a nice tour to a spa. If only I can fit it in the schedule, which is quite tricky lately. Do you have any good spa routines to recommend?

Wishing you a beautiful Sunday!

 

Piękna niedziela

 

Niedzielna pobudka, kiedy nic nie muszę, a dzieci bawią się cicho to jeden z fajniejszych momentów życia. Niesamowite jak mało czasem trzeba pracującej mamie. Dziś czeka nas jeszcze więcej fajnych rzeczy – spacer w parku i rodzinne spotkanie. Same przyjemności. Ale póki co – kawa i gazeta (świetne jest nowe wydanie specjalne Elle Decoration o osobowościach designu). Do tego odrobina dopieszczenia dla skóry. Jestem właśne w trakcie serii zabiegów z kwasami i moja przesuszona skóra przyjmie każde nawilżenie. W domowym zaciszu wypróbowuję więc serię Hydra Beauty od CHANEL. Obiecałam sobie, że jak te mniej miłe zabiegi się skończą wybiorę się do spa. To jest, jeśli uda mi się wygospodarować nieco wolnego czasu, bo z tym ostatnio jest kłopot. Macie jakieś miejsca, albo zabiegi które szczególnie polecacie?

Pięknej niedzieli!

 

 

Beautiful Sunday | www.my-full-house.com | Top Scandinavian Blog

Beautiful Sunday | www.my-full-house.com | Top Scandinavian Blog

Beautiful Sunday | www.my-full-house.com | Top Scandinavian Blogcopyright Kasia Rutkowiak / My Full House

chair / krzesło – Series 7 Fritz Hansen, bonnboniere / bomboniera – Lyngby

Share:

12 Comments

 1. Agata
  12/11/2017 / 10:09 AM

  Miłej niedzieli Kasiu! To krzesło to moje marzenie

 2. Monia
  12/11/2017 / 4:04 PM

  Ciekawa jestem Twojej opinii o tej linii Chanel. Dasz znać? Tak szczerze ;)

  • 14/11/2017 / 3:31 PM

   Używam zaledwie od kilku dni, linia fajna, lekka, preparaty wsiąkają w moją skórę w oka mgnieniu, czekam na zakończenie leczenia i wtedy będę mogła lepiej ocenić jak krem “leży” sprawdza się “normalnej” skórze ;)

 3. Emma
  12/11/2017 / 6:24 PM

  Chanel ❤️

 4. Ellie
  12/11/2017 / 7:49 PM

  The best bedside table ever and that Chanel serum is 👌🏻

 5. Mae
  13/11/2017 / 9:48 AM

  Can I please have everything from your pictures? Bedding included. Have a lovely week Kasia!

 6. Annika
  13/11/2017 / 8:18 PM

  Such a perfect morning!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *